O mne

Mgr. Ivana Ferenc, PhD.

Športovaniu sa venujem už od základnej školy, ale svoju záľubu som našla práve vo fitness. Stala som sa trénerkou vo fitness a kulturistike, s tým so sa však neuspokojila, a svoje praktické skúsenosti som každým rokom rozširovala o nové vedomosti. Nakoniec ma tento životný štýl pohltil natoľko, že som o fitness a kulturistike uskutočnila dizertačný výskum na Univerzite Komenského v Bratislave.

Mojim cieľom je viesť svoje klientky k pravidelnému pohybu, k racionalizácii v stravovaní, a k tomu, aby poznali svoje telo a pochopili všetky jeho zákonitosti. S programom žijem FIT sa snažím každému dievčaťu, žene, komukoľvek ukázať, o čom tento životný štýl je - o zdraví, sile, vitalite a kráse. Je v tom moc ovládnuť svoje telo a odľahčiť myslenie. Chce to len vieru v seba samého a nový život / premena sa môže začať. Všetko sa dá, len treba skutočne chcieť. Spolu to zvládneme!

   Dosiahnuté kvalifikácie:

   Tréner fitnes III. kvalifikačného stupňa

   Tréner vo fitnes a kulturistike II. kvalifikačného stupňa

    Inštruktor BOSU I. kvalifikačného stupňa

    Inštruktor cvičenia v tehotenstve

    Poradca vo výžive detí, tehotných a dojčiacich žien   

    Poradca pre výživu so špecializáciou na športovú výživu

    Členka Aliancie výživových poradcov ČR

    Absolventka doktorandského štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave
 

    ... a mamina 5-ročnej dcérky


 

Fitness centrá, s ktorými spolupracujem
 


POWER GYM, Sládkovičova 2, Zlaté moravce, OTVÁRACIE HODINY: Pon/Ut/Str/Št/Pia 8:00 - 11:30, 13:00 - 21:00; Ne 14:00 - 21:00
 

IRONBULL GYM, Hlavná 2, Beladice, OTVÁRACIE HODINY: Pon/Str/Pia 9:00 - 11:00, 14:00 - 20:30; Ut/Št 14:00 - 20:30; So/Ne 17:00 - 20:00
 

elseFIT, Moravecká 32, Topoľčianky, OTVÁRACIE HODINY: Pon/Ut/Str/Št/Pia 7:00 - 21:00; So/Ne 9:00 - 21:00


Fitko LIPA, Námestie Odborárov 49/6, Tlmače - Lipník, OTVÁRACIE HODINY: Pon - Ne 8:00 - 21:00

Trénerka

Ivana Ferenc (Čepčeková) Profesionálna osobná trénerka vo fitnes a kulturistike, inštruktor bosu a cvičenia v tehotenstve, poradca pre športovú výživu, absolventka doktorandského štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského.

Ivana Ferenc

Fit recepty

Vynikajúcou vlastnosťou sójového syra tofu, je predovšetkým jeho vysoký obsah bielkovín. Sójové bielkoviny sú veľmi dobre stráviteľné.


Oznamy

 

Posledné pridané články

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x