O mne

Mgr. Ivana Ferenc, PhD.

Športovaniu sa venujem už od základnej školy, ale svoju záľubu som našla práve vo fitness. Stala som sa trénerkou vo fitness a kulturistike, s tým so sa však neuspokojila, a svoje praktické skúsenosti som každým rokom rozširovala o nové vedomosti. Nakoniec ma tento životný štýl pohltil natoľko, že som o fitness a kulturistike uskutočnila dizertačný výskum na Univerzite Komenského v Bratislave.

Mojim cieľom je viesť svoje klientky k pravidelnému pohybu, k racionalizácii v stravovaní, a k tomu, aby poznali svoje telo a pochopili všetky jeho zákonitosti. S programom žijem FIT sa snažím každému dievčaťu, žene, komukoľvek ukázať, o čom tento životný štýl je - o zdraví, sile, vitalite a kráse. Je v tom moc ovládnuť svoje telo a odľahčiť myslenie. Chce to len vieru v seba samého a nový život / premena sa môže začať. Všetko sa dá, len treba skutočne chcieť. Spolu to zvládneme!

   Dosiahnuté kvalifikácie:

   Tréner fitnes III. kvalifikačného stupňa

   Tréner vo fitnes a kulturistike II. kvalifikačného stupňa

    Inštruktor BOSU I. kvalifikačného stupňa

    Inštruktor cvičenia v tehotenstve

    Poradca vo výžive detí, tehotných a dojčiacich žien   

    Poradca pre výživu so špecializáciou na športovú výživu

    Členka Aliancie výživových poradcov ČR

    Absolventka doktorandského štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave
 

    ... a mamina 5-ročnej dcérky


 

Fitness centrá, s ktorými spolupracujem
 


POWER GYM, Sládkovičova 2, Zlaté moravce, OTVÁRACIE HODINY: Pon/Ut/Str/Št/Pia 8:00 - 11:30, 13:00 - 21:00; Ne 14:00 - 21:00
 

IRONBULL GYM, Hlavná 2, Beladice, OTVÁRACIE HODINY: Pon/Str/Pia 9:00 - 11:00, 14:00 - 20:30; Ut/Št 14:00 - 20:30; So/Ne 17:00 - 20:00
 

elseFIT, Moravecká 32, Topoľčianky, OTVÁRACIE HODINY: Pon/Ut/Str/Št/Pia 7:00 - 21:00; So/Ne 9:00 - 21:00


Fitko LIPA, Námestie Odborárov 49/6, Tlmače - Lipník, OTVÁRACIE HODINY: Pon - Ne 8:00 - 21:00

Trénerka

Ivana Ferenc (Čepčeková) Profesionálna osobná trénerka vo fitnes a kulturistike, inštruktor bosu a cvičenia v tehotenstve, poradca pre športovú výživu, absolventka doktorandského štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského.

Ivana Ferenc

Fit recepty

Tvaroh patrí do jedálneho lístka nielen športovcov, ale je veľmi vhodný aj pri redukčnej diéte a na udržanie správnej telesnej hmotnosti.


Oznamy

 

Posledné pridané články

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x