Tréningový program

Na tejto stránke si môžeš pozrieť všetky druhy tréningových programov, ktoré ponúkam, na ktoré mám kvalifikáciu a osvedčenie. Jednotlivé programy som sa snažila zostaviť tak, aby boli vhodné pre ženu v každom jej životnom období - bežný fyziologický stav, tehotenstvo, návrat do bežného stavu po tehotenstve, materstvo.

 

Osobné tréningy1. OSOBNÝ TRÉNING

Viaceré možnosti osobného tréningu s individuálnym prístupom trénerky. Stačí si len vybrať, ktorý z ponúkaných programov vyhovuje práve tebe. Ak sa ani v jednom nevieš nájsť, nie si si istá, čo by si presne chcela, pomôžem ti určiť najideálnejšiu variantu šitú na mieru pre teba.

  • Tréning zameraný na redukciu nadbytočného telesného tuku
  • Spevňujúci osobný tréning
  • Cvičenie vo dvojici (s tvojou kamarátkou, alebo partnerom)
  • Do formy po tehotenstve

 

CVIČENIE V TEHOTENSTVE2. CVIČENIE V TEHOTENSTVE

Ak práve čakáš dieťatko, a chceš pripraviť svoje telo na zvládnutie tehotenstva a príchod bábätka, toto cvičenie je ako stvorené pre Vás oboch. Čím viac budeš spokojnejšia ty, tým viac bude aj tvoje dieťatko.

  • Individuálne cvičenie v posilňovni
  • Individuálne cvičenie u teba doma
  • Dvojica (s tvojou tehotnou kamarátkou, alebo inou budúcou maminkou)
  • Skupina (minimálny počet 4 - 5 tehuliek)

 

FITNESS S KOČÍKOM3. FITNESS S KOČÍKOM

Mnoho maminiek by sa čím skôr chcelo dostať opäť do formy po tehotenstve, ale niektoré nemajú možnosť, kto by im postrážil bábätko. Toto cvičenie je vhodné pre všetky ženy, ktoré si chcú zacvičiť, popri tom zabaviť dieťatko a byť s ním na čerstvom vzduchu. Namiesto prechádzania sa po ulici alebo sídlisku, vybehni s nami do parku bez toho, aby si si musela robiť starosti so strážením.

Trénerka

Ivana Ferenc (Čepčeková) Profesionálna osobná trénerka vo fitnes a kulturistike, inštruktor bosu a cvičenia v tehotenstve, poradca pre športovú výživu, absolventka doktorandského štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského.

Ivana Ferenc

Fit recepty

Šampiňóny sú bohaté na vlákninu a esenciálne aminokyseliny. Obsahujú vitamíny B1, B2, D, minerály a tiež množstvo stopových prvkov. 


Oznamy

 

Posledné pridané články

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x